O nás

Naše společnost vznikla v roce 2006 původně jako realitní společnost. Zaměřovali jsme se na historické objekty. Jednou z prvních investic byl zámek Stračov, který jsme si vybrali jako sídlo a začali rozsáhlou rekonstrukci, která nebyla jednoduchá. Měli jsme snahu vybavit interiér starožitným nábytkem, který do zámku patří. Bohužel se z původního mobiliáře nic nedochovalo. Tak jsme začali hledat a v Čechách i v zahraničí dobový nábytek a vybavovat postupně interiéry. Starožitnosti jsme si zamilovali velmi rychle, začali jsme se jim věnovat na plno a stali se členem Asociace starožitníků a členem mezinárodní konfederace obchodníků s uměleckými díly C.I.N.O.A.

loga

Nyní u nás najdete kompletní vybavení celé nemovitosti od nábytku, koberců, tepisserií, obrazů a soch po drobné předmety a věci denní potřeby. Vzhledem k našim interiérům se soustředíme na období od 17. století do počátku 20. století. Zajistíme i odbornou renovaci a dopravu i s kompletací na místě.

Paul Huysegems

Děda a šéf.

Rodilý Belgičan, který hovoří Holandsky, Německy a Francouzsky. Člověk se skvělým citem, dokáže navrhnout a doporučit vhodný solitér i celý interiér. Je dlouhodobým sběratelem starožitného nábytku a uměleckých děl.

Jindřich Karásek

Rodilý Čech, který se výborně domluví Holandsky, Německy a nyní zlepšuje i svou angličtinu. Největším sběratelským koníčkem jsou pro něho koberce. Má rád starožitnosti, protože vytvářejí hodnoty. Rád se vzdělává ve svém oboru, proto nyní studuje v Praze Rudolfinskou akademii, obor starožitník.